Pro-modern
& tailored solutions

for rolling mills Size ulaşalım!

Yetkinliklerimiz

BEISCO, kendi alanlarında uzmanlaşmış mühendisleri, tasarım ekibi ve ulusal ve uluslararası ortakları ile gelişmiş Ar-Ge ve bilgi birikimini birleştirerek müşterilerine uygun maliyetli ve yüksek kaliteli 'pro-modern ve inovatif' çözümler sunmaktadır.

İnovasyon

İnovasyon

Deneyim

Deneyim

Performans

Teknoloji

Teknoloji

Hakkımızda

BEISCO A.Ş., 30 yıllık demir-çelik sektörü tecrübesiyle; uluslararası mühendislik, makine imalatı ve danışmanlık hizmeti vermek üzere 2016 yılı Şubat ayında İzmir, Türkiye’de kurulmuştur.

Türkiye ve yurtdışında; demir-çelik sektöründe haddehane ve çelikhaneler için mühendislikten imalata, anahtar teslimi projelerden, teknolojik tesis ekipmanlarına kadar sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

BEISCO alanında deneyimli mühendisleri, tasarım ekibi, ulusal ve uluslararası partnerleri ile gelişmiş AR-GE ve know-how bilgisini birleştirerek; müşterilerine düşük maliyet ve yüksek kaliteli ‘promodern ve inovatif’ çözümler sunmaktadır.

Daha fazlası için

Partnerlerimiz

MWE Mill Solutions GmbH uzun ürün haddehaneleri için uluslararası tesis tasarımı ve makine mühendisliği sağlayan Alman merkezli bir mühendislik şirketidir.

 

BEISCO & MWE ortak akıl, teknoloji ve know-how paylaşımı ile birlikte hareket eder.

www.mwe-gmbh.com

Ürünler

BEISCO possesses the potential, know-how, experience and power to fulfill all the requirements of the iron and steel industry from engineering to manufacturing and from turn-key projects to technological plant equipment. BEISCO designs and manufactures all equipment from reheating furnace to packing and bundling area for rolling mills.

Tümü

Hizmetler

BEISCO, mühendislikten imalata, anahtar teslim projelerden teknolojik tesis ekipmanlarına kadar demir çelik sektörünün tüm gereksinimlerini karşılayabilecek potansiyele, bilgi birikimine, deneyime ve güce sahiptir.
BEISCO, haddehaneler için yeniden ısıtma fırınından paketleme ve demetleme alanına kadar tüm ekipmanları tasarlar ve üretir.

1

Çubuk, Profil ve Kangal Haddehaneleri

2

Yenileme ve Geliştirme Projeleri

3

Mühendislik ve Danışmanlık

4

Montaj ve Eğitim

5

Süpervizyon ve Devreye Alma

6

Atölye Ekipmanları

7

Haddehane Kalibre ve Yolluk Tasarımı

8

Müşteri Projesine veya İhtiyacına Göre Çeşitli Çelikhane Mekanik Ekipman Tasarımı ve İmalatı

Bizden Haberler

Linkedin